Головна » 2018 » Травень » 25 » День матері
20:30
День матері

 

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас, кожної людини, яка живе та ходить по землі. Це свято – День матері, що відзначається в нашій країні у другу неділю травня. Воно є проявом поваги, любові та подяки за важку працю матерів, вкладену у виховання дітей.

День матері – одне з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що.

17  травня 2018 р. в Народному домі с.Грушів  спільно з бібліотекою відбувся святковий концерт  «Вдячний Богові за маму».
Ведучі заходу  ознайомили присутніх в залі з історією виникнення свята. Впродовж свята учасники вітали своїх матерів, бабусь та всіх присутніх, даруючи їм приємні хвилини радості, щастя та відпочинку. Свято супроводжувалося посмішками та бурхливими оплесками. Від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом! Для вас, любі матусі, найкращі квіти, найщиріші побажання, найніжніші поцілунки!

 

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 35 | Додав: Leonid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0