Головна » 2018 » Березень » 21 » Їздили на ескурсію до Львова
13:59
Їздили на ескурсію до Львова

 

Львів – старовинне красиве місто, в якому кожна вулиця та будівля має свою власну історію. 16.03.2018р. учні 7 – 9 класів Грушівської ЗОШ І-ІІ ст. їздили на ескурсію до Львова. Ця поїздка для дітей подарувала  безліч позитивних емоцій, які запам’ятаються  їм надовго. Вони мали змогу  прогулятися центральною частиною міста – Площею  Ринок, яка славиться своєю незрівнянною красою, яку створюють оригінально оздоблені фонтани та унікальні будівлі.

Відвідали музей «Арсенал». Древня фортифікаційна споруда зустріла учнів багатою експозицією різноманітної зброї. Відвідування цього закладу подарувала їм безліч нових емоцій. Бо тут, окрім звичайної холодної та вогнепальної зброї, зберігаються такі екземпляри, про які не чула навіть більшість дорослих людей!

Побували у музеї вишитих ікон отця доктора Дмитра Блажейовського. За своє довге і цікаве життя отець Блажейовський вишив понад 350 ікон та започаткував у мистецтві новий напрям – “вишивану ікону”, а заінтригувало дітей те, що  почав він вишивати тоді, коли йому виповнилося 60 років. Музей містить зокрема вишивки із зображеннями Ісуса Христа, Богородиці, одноосібних святих, дванадцять ікон празникового циклу, ікона Тайної Вечері, 6 страсних ікон, ікони апостолів, епізоди з Біблійної історії, портрети Шевченка, Франка, Лесі Українки і Маркіяна Шашкевича, Митрополита Андрея Шептицького та Патріарха УГКЦ Блаженнішого Кардинала Йосифа Сліпого, ряд жінок мучениць за Христову віру тощо.

Також відвідали пожежно-технічну виставку, яка розміщена у приміщенні цікавої пам'ятки архітектури - колишньому будинку пожежної частини. Будинок побудований у 1901 р. в неороманському стилі по проекту архітектора І. Брунека. Фасад його прикрашає скульптура Св. Флоріана - покровителя пожежників. Зараз тут знаходиться Головне управління МНС України в Львівській області. Експозиція пожежно-технічної виставки розміщена в трьох залах, знайомить з історією пожежної справи, а зразки старовинної та сучасної спеціальної техніки дадуть змогу прослідкувати за розвитком пожежно-рятувальної служби Львівщини із сивої давнини до сьогодні.

Всі отримали масу задоволення, час пролетів непомітно. Учні дізналися багато нового та цікавого про ці місця, історію та видатних особистостей.

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 40 | Додав: Leonid | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0